O firmie

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej Biura Rachunkowego. Mamy nadzieję, że przedstawione tutaj informacje o naszej firmie oraz nasza oferta, spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Biuro Rachunkowe Krzysztof Ziober to profesjonalne biuro rachunkowe działające na terenie Tarnowa i Dębicy od 1997 roku. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, trzy osoby z naszego grona posiadają Certyfikat księgowy Ministra Finansów. Klienci, których obsługujemy należą przede wszystkim do sektora MSP.

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności swoje interesy powierzyło nam kilkuset zadowolonych przedsiębiorców. Obecnie w ramach stałej współpracy obsługujemy ponad 600 podmiotów.

Dewizą naszego biura jest dostosowywanie się do wymagań stawianych przez klientów, którzy wolą skupić się na rozwoju własnej działalności, a nie na formalnościach związanych z prowadzeniem księgowości. Dlatego też ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta. Dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą przewidujemy rabaty.

Korzystamy z programów Comarch ERP Optima oraz możliwości internetowej wymiany danych między biurem rachunkowym a Klientem.

Oferujemy darmowy program do faktur VAT firmy Comarch, który wspiera wymianę dokumentów.

Wszystkie przechowywane dane są zabezpieczone poprzez automatyczne kopie bezpieczeństwa iBard24.

Pracujemy z użyciem publikacji Lex-Wolters Kluwer oraz Inforlex – księgowość.

Biuro w Tarnowie:

Biuro w Dębicy: